Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista na bezpečnost práce (od 45.000 KČ)

referenční číslo: 52180 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte rádi pořádek na pracovišti? Vlastníte certifikáty bezpečnosti práce a požární ochrany? Tak neváhejte a zašlete nám svoje CV!

Výrobní společnost právě hledá kolegu/kolegyni na pozici: SPECIALISTA NA BEZPEČNOST PRÁCE (OD 45.000 KČ)

Náplň práce

  • Denní řešení operativy BOZP a PO
  • Vyhodnocování potencionálních rizik na pracovišti a jejich minimalizaci
  • Zpracovávání dokumentace a tvorba směrnic
  • Provádění pravidelných kontrol (BOZP prověrky, přezkoumávání dokumentů)
  • Školení zaměstnanců a pracovníků
  • Reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe v oblasti BOZP/ PO / HSE
  • Znalosti legislativy a příslušných předpisů týkajících se BOZP a PO
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • MZDA RESPEKTUJÍCÍ VAŠE ZKUŠENOSTI
  • Dovolená 5 týdnů
  • Pružná pracovní doba
  • 25 dnů dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek pojištění
  • Možnost vzdělávacích a rozvojových kurzů
  • Zaměstnanecké benefity
  • místo výkonu práce: Olomoucko

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha, Strojírenství