Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista na automatizaci výroby-nástup ihned!

referenční číslo: 53933 | aktuálnost: 15.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Haló TY! TY, co máš elektrotechnické vzdělání a můžeš se prokázat platnou vyhláškou! TY, který jsi nadšencem do automatizace a právě se poohlížíš po novém pracovním zařazení! Dál nehledej - našel jsi! Přestav se mi prostřednictvím životopisu a staň se posilou našeho týmu programátorů PLC!

Náplň práce

  • Tvým rajónem bude odd. automatizace
  • Budeš a udržovat svěřence v provozním stavu správnou péčí
  • V případě polámání provádíš diagnostiku, detekci poruchy, její odstranění a pokud si žádá, objednáš požadovaný náhradní díl
  • Programuješ PLC a podílíš se na atomatizaci výroby
  • Komunikuješ s odd. napříč společností i s externími dodavateli
  • S kolegy vždy máte plán, co a jak udělat
  • Nuda u nás nehrozí - máme spoustu projektů!

Požadujeme

  • SOU/SŠ zaměření nejlépe elektro
  • Nutností je platná vyhláška končící minimálně §5
  • Zkušenost s programováním PLC - nejlépe Siemens
  • Čtení technické dokumentace
  • Analytické, technické, organizační a komunikační schopnosti
  • Ochotu dále se učit a zdokonalovat
  • Um samostatné práce i týmové spolupráce
  • Aj - komunikativní
  • ŘP - sk.B - aktivní řidič

Nabízíme

  • Nástupní plat od 48.000 Kč - pro začátek
  • Příspěvky a mimořádné prémie
  • Flexibilní pracovní doba
  • Moderní technologie
  • Benefitní program
  • 25 dní dovolené
  • Dotovaná strava
  • Pracovní vybavení
  • Vzdělávaní kurzy a školení
  • Možnost profesního i finančního růstu
  • Firemní akce a sportovní vyžití
  • Propracovaný adaptační program
  • Místo výkonu práce: okr. Beroun

Mzda: 48 000 - 63 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Strojírenství, Automobilový průmysl