Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista měřícího a regulačního zařízení (45.000 KČ)

referenční číslo: 55551 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s měřením a regulací v oblasti teploty, tlaku a jiných pneumatických zařízení? Zavedená firma hledá nové kolegy do elektro! Pošlete mi aktuální životopis na zak@acjobs.cz a já se ozvu zpět!

Náplň práce

  • Na starosti opravy prvků měření a regulace různých elektrických veličin a elektro zařízení
  • Spolupráce na nastavování parametrů pro vulkanizační lis
  • Komunikace napříč společností
  • Dodržování předpisů a norem (bezpečnostních, pracovních i ekologických)

Požadujeme

  • SOU vzdělání v oboru elektro
  • Praxi na obdobné pozici nutností
  • Vlastníte NV 194/2022, propadlé obnovíme, min §6
  • Znalosti v oblasti měření a regulace
  • Znalost práce na PC a operačních systémů Windows
  • Proaktivní přístup k práci
  • Zkušenosti s opravou elektrických zařízení
  • Ochota práce na 3 směny

Nabízíme

  • Mzda 45.000
  • Pravidelné další odměny
  • Různé příspěvky – penzijko, stravenky, flexíky, na rekreaci a další
  • 25 dní volna
  • Navýšení mzdy
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce: Otrokovice

Mzda: 45 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika