Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista marketingu

referenční číslo: 23464 | aktuálnost: 11.05.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte v práci stereotyp a cítíte, že je čas na změnu? Chcete být součástí nového rozvoje a mít šanci realizovat své nápady? Máte znalost cizího jazyka, že dokážete mluvit bez obav s rodilým Němcem? :)

Tak nezůstávejte v koutě, když zrovna Vy můžete být hvězda marketingu a zazářit ve stabilní a zároveň rostoucí české i zahraniční společnosti na pozici:

SPECIALISTA MARKETINGU

Náplň práce

  • Úprava a výroba komunikačních a prodejních dokumentů
  • Zajišťování marketingových aktivit
  • Péče o webové stránky, sociální sítě a katalogy
  • Těšení se z úspěšných výsledků Vaší práce :)

Požadujeme

  • SS/VŠ vzdělání marketingu nebo komunikaci
  • Zkušenosti a praxi v oboru
  • Aktivní znalost německého jazyka / anglický jazyk výhodou
  • Znalost Indesignu, Photoshopu a Google Analytics
  • Klidnou hlavu a nebát se výzev

Nabízíme

  • Naprostou svobodu při rozvoji marketingu společnosti
  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Vzdělávání a rozvoj znalostí a dovedností
  • Roční bonusy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na ubytování
  • Zvýhodněné tarify pro Vás :)
  • Místo výkonu práce: Ústí nad Orlicí

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations