Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista logistiky/výroby - HO, flex. prac. doba #9tXnb

referenční číslo: 665042f7760d28424a617240 | aktuálnost: 04.06.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti výroby či logistiky a není Vám cizí ani komunikace v anglickém jazyce? Pokud ano, hledáme právě Vás! Renomovaná výrobní firma otevírá dveře novým posilám a nabízí Vám možnost volby mezi několika pozicemi ve výrobě nebo v logistice. Tímto Vám poskytujeme příležitost zaměřit se na oblast, která Vám nejvíce vyhovuje a odpovídá Vašim zkušenostem a zájmům. Nabízíme stabilní zázemí a širokou škálu benefitů, jako je dovolená navíc, možnosti home office, příspěvek na dopravu a další. Neváhejte a přidejte se k naší skvělé partě ještě dnes!
Náplň práce:
- tvorba výrobních plánů nebo plánování přepravy výrobků v logistice
- úzká spolupráce s dalšími odděleními ve firmě
- podílení se na mezinárodních projektech

Požadujeme

- komunikativní znalost AJ (denní využití)
- zkušenosti z oblasti logistiky nebo výroby

Nabízíme

- 13. mzda
- náborový příspěvek 30 000 Kč
- příspěvky na dopravu až 7.200,- Kč
- 70.000,- Kč příspěvek na přestěhování
- závodní stravování
- systém Cafeteria
- týden dovolené navíc
- příspěvek na penzijní pojištění
- bezúročné půjčky
- firemní akce

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika, Výroba, průmysl, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity