Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista logistiky s komunikativní AJ

referenční číslo: 49689 | aktuálnost: 01.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Zprocesování a administrace zakázek Příprava celních dokumentů Komunikace se zahraničními zákazníky především v psané podobě Organizace dopravy Komunikace se skladem a spedicí

Požadujeme

SŠ vzdělání Praxe na podobné pozici alespoň 1 rok Angličtina na úrovni B2-C1 Znalost MS Office, SAP výhodou ŘP.B

Nabízíme

Stravenkový paušál Zázemí zajímavé společnosti Možnost rozvoje
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika