Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista logistiky-junior (40-50.000 Kč)

referenční číslo: 51794 | aktuálnost: 24.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Chcete se realizovat v oblasti logistiky? Máte tento obor vystudovaný a máte zkušenosti s projekty v logistice alespoň ze školy v rámci praxe? Komunikace v anglickém jazyce pro Vás není překážkou?

Pro výrobní společnost hledáme vhodnou posilu na pozici:

SPECIALISTA LOGISTIKY-JUNIOR (40-50.000 Kč)

Náplň práce

  • Plnění pokynů od nadřízeného (logistického manažera)
  • Příprava a realizace prezentací
  • Řízení CI logistiky – reporting , návrhy řešení, optimalizace procesů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v logistickém oboru výhodou
  • Znalost logistických projektů
  • Znalosti a fáze přípravy logistického konceptu, projektových obalů, toku dílů, nastavování celého flow. podmínkou
  • ŘP sk B
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • 13. a 14. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost osobního rozvoje
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek za nekouření
  • Příspěvek na masáže
  • Zvýhodněný firemní tarif
  • Místo výkonu práce: okres Nymburk

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika