Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista logistiky

referenční číslo: 53184 | aktuálnost: 20.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máš předchozí zkušenost na pozici disponenta/logistika z výrobní společnosti? Ovládáš angličtinu na komunikativní úrovni? Staňte se klíčovou osobou pro řízení logistických procesů se zaměřením na zákaznickou logistiku. Stačí poslat životopis.
zajištění dostatečného materiálu pro výrobu koordinace a plánování dopravy komunikace s dodavateli/zákazníky ohledně dopravy pravidelný reporting a zadávání příslušných dat do skladového systému spolupráce na zlepšování logistických procesů spolupráce na nových projektech řízení poptávky po dopravě

Požadujeme

předchozí praxe v logistice ve výrobní společnosti angličtina ideálně na úrovni B2 znalost SAP programu ( pouze výhodou)

Nabízíme

půlroční bonusy příspěvek na dojíždění do zaměstnání příspěvek na volnočasové efektivity možnost Multisport karty přípěvek na stravování přípěvek na penzijní připojištění 25 dní dovolené pracovní smlouva na dobu neurčitou vzdělávací a jazykové kurzy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika