Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista logistických procesů- pravá ruka manažerky logistiky

referenční číslo: 53763 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Toužíte více proniknout do světa logistiky? Dokážete se dorozumět v anglickém či německém jazyce, máte vzdělání ekonomického nebo technického směru a nepostrádáte ani proaktivní přístup? Pak pro vás máme lákavou nabídku, kde se stanete pravou rukou manažerky logistiky, se kterou se budete moci podílet na řízení významných logistický projektů.
Aktivní spolupráce s manažerkou – tvorba prezentací, zástup za manažerku na schůzkách, reporting Analyzování logistických procesů, vyhodnocování a tvoření návrhů ke zlepšení procesů Příprava podkladů pro výběrová řízení Správa investic do logistiky, tvorba logistický kalkulací

Požadujeme

SŠ/ VŠ technického nebo ekonomické směru Anglický či německý na komunikativní úrovni Praxe v oboru logistiky (automotive výhodou) Schopnost vedení týmu

Nabízíme

Týden dovolené navíc 13. a 14. plat Náborový bonus Osobní ohodnocení a docházkový bonus Roční bonusy Dotovaná strava v místní kantýně Benefit karta - až 6 000 Kč/rok Letní tábory pro děti Firemní a sportovní akce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví