Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista kvality ve farmacii – spousta benefitů #W17Ss

referenční číslo: 6644a58317e55f340aacd4fd | aktuálnost: 29.05.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Máte zkušenosti jako technolog či kvalitář ve farmaceutickém nebo potravinářském průmyslu a chcete se podílet na zlepšování procesů a implementaci inovací? Pak hledáme právě Vás! Do dynamického týmu hledáme zkušeného odborníka na kvalitu, který bude hrát klíčovou roli při výrobě léků. Nabízíme atraktivní mzdu, roční bonus, příspěvky na penzijní připojištění a mnoho dalších benefitů.
Náplň práce:
- Zajištění dodržování pokynů Annex 1
- Analyzování rizik výrobních procesů
- Dohled nad aseptickým zpracováním a řízení výroby sterilních produktů
- Posuzování investic do výroby
- Zlepšování kvality výroby

Požadujeme

- Zkušenost na pozici technologa nebo z oddělení kvality ve farmacii/potravinářství
- Znalost standardů čisté výroby (Annex 1)
- Komunikativní znalost AJ (denní komunikace)

Nabízíme

- Zajímavé platové ohodnocení dle praxe 75-80.000 Kč
- Roční bonus ve výši 12%
- Zkrácenou pracovní dobu 7,5 hodiny
- Flexibilní pracovní dobu (pevné jádro 9-14)
- 25 dní dovolené + 5 sick days
- Občasná možnost home office
- Cafeterii (11.000 Kč ročně)
- Multisport kartu
- Penzijní spoření
- Životní a úrazové pojištění
- Dotované závodní stravování
- Práci ve stabilní společnosti a příjemném kolektivu

Mzda: 75 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie, Kvalita, kontrola jakosti, Potravinářství a chemie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Oblíbené nabídky (1)