Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista kvality svěřených projektů

referenční číslo: 53229 | aktuálnost: 22.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro plzeňskou výrobní společnost hledáme kandidáty na pozici Specialista kvality svěřených projektů.
zodpovědnost za kvalitu v průběhu realizace projektu kontrola a následné řešení potíží na projektu komunikace se zákazníky a dodavateli dohled nad dodržením specifických požadavků zákazníka zpracování příslušné dokumentace kvality projektu občasné výjezdy na svěřené projekty

Požadujeme

zkušenost z oblasti kvality komunikativní znalost anglického jazyka (pro komunikaci se zákazníky/dodavateli) uživatelská znalost MS Office (MS Excel, MS World)

Nabízíme

bonusy a prémie týden dovolené navíc 1 den zdravotního volna příspěvek na penzijní připojištění příspěvek na sport, kulturu a volný čas příspěvek na závodní stravování možnost vzdělávacích kurzů a školení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Stavebnictví, projekce, architektura, Výroba, průmysl