Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista kvality s němčinou

referenční číslo: 53359 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáš práci v oblasti kvality a máš komunikativní němčinu? Pokud jsi zkušený kvalitář a hledáš práci, kde ti umožní se nadále rozvíjet,tak to je vhodná příležitost pro tebe. Pokud máš zájem, zašli nám svůj životopis.
zlepšování a kontrola kvality ve výrobních procesech tvorba nápravných a preventivních opatření ve výrobě závádění inovací v oblasti kvality tvorba záznamů interních neshod řešení zákaznických reklamací spolupráce na auditech spolupráce s mateřskou společností

Požadujeme

předchozí zkušenosti na pozici kontrola nebo technika kvality z výrobní společnosti německý jazyk na úrovni B1/B2 znalost ISO 9001 (pouze výhodou)

Nabízíme

mzda podle zkušeností - 40 000 až 60 000 Kč každoroční navyšování mezd měsíční odměna 2 500 Kč (docházkový bonus) po 1. roce působení ve firmě - smlouva na dobu neurčitou vzdělávací kurzy flexibilní pracovní doba prostředí menší firmy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl