Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista kvality s AJ - senior prostějov

referenční číslo: 41566 | aktuálnost: 01.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro ty, kteří změnu myslí vážně a mají chuť být součástí mezinárodních projektů a jsou dostupní do Prostějova, hledáme posilu do oddělení sériové Kvality.

Zodpovědnost za kvalitu v rámci sériové výroby (automotive) včetně výrobní dokumentace Spolupráce na odhalování příčin nekvality a vytváření opatření k jejímu zamezení Včasné řešení zjištěných neshod dle metod a nástrojů kvality (8D) Spolupráce při přípravě a realizaci zavádění nových výrob/projektů Spolupráce v mezinárodním týmu napříč výrobou

Požadujeme

Zkušenosti z oddělení kvality ve výrobní společnosti alespoň 4 roky  Znalost nástrojů v oblasti kvality Výhodou bude znalost vad na vstřikovaných a lakovaných dílech Anglický jazyk na komunikativní A2/B1 Komunikativní osobnost se zápalem a týmovým duchem se schopností reagovat na změny

Nabízíme

Práci v perspektivní výrobní společnosti s mezinárodní působností Motivující finanční ohodnocení Možnost aktivního využívání cizích jazyků a posouvat se s něm Práci na zajímavých projektech a mnoho dalšího rádi představíme na osobním pohovoru
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl