Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista kvality pro elektromotory (od 50.000 Kč)

referenční číslo: 53153 | aktuálnost: 05.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Jsi zkušený kvalitář, který hledá novou pracovní příležitost? Jsi ochotný občas zajet do zahraničí? Pokud tě láká pracovat v prestižní firmě, kde si pracovní dobu řídíš sám, posílej životopis!

Náplň práce

  • Zajištění kvality sériové výroby elektromotorů
  • Komunikace se specialisty z výroby a vývoje (FMEA, Safe Launch)
  • Řešení reklamací a problémů
  • Komunikace s dodavateli a zákazníky

Požadujeme

  • VŠ/SŠ v oboru strojírenství, elektrotechniky, mechatroniky
  • Komunikativní znalost AJ
  • Zkušenosti s preventivními metodami kvality (FMEA, CP)
  • Zkušenost s technikami řešení problémů (8D, Shainin, 5xWhy)
  • Ochota občas zajet do zahraničí

Nabízíme

  • Pružnou pracovní dobu (1směna)
  • Karierní růst
  • Home office
  • 5 týdnů dovolené
  • Prémie za výsledek firmy (13. a 14. mzda)
  • Příspěvek do cafeterie (6000 Kč/rok)
  • Dotované závodní stravování
  • Výhodný mobilní tarif
  • Místo výkonu práce: Jihlava

Mzda: 50 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Kvalita, kontrola jakosti