Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista kvality - i pro čerstvé absolventy!

referenční číslo: 54565 | aktuálnost: 31.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máš technické vzdělání a základní povědomí o součástkách v automobilech? Nebo jsi prostě jen nadšenec, který se ve volném čase v autech rád "vrtá" a chtěl by jsi se tomu věnovat naplno? Domluvíš se navíc ještě i anglicky a máš rád výzvy? Pak se přidej k nám... ... hledáme nového parťáka/parťačku na naše oddělení kvality, někoho, kdo má pozitivní vztah k autům, kdo by rád kombinoval práci v provozu s prací v kanceláři a komu nevadí občasné cestování. Náplň práce: řešení problému s kvalitou dodávaných elektro dílů nastavování kontrolních mechanismů sběr dat z výroby hledání a navrhování opatření komunikace závad a jejich řešení s dodavateli občasné služební cesty (ČR i zahraničí)

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření základní orientace v technické dokumentaci AJ na úrovni běžné komunikace záliba v automobilovém průmyslu velkou výhodou běžná práce na PC pečlivost a zodpovědnost

Nabízíme

stabilní práci s možností růstu flexibilní pracovní dobu zajímavé finanční ohodnocení od 40.000Kč výše (dle zkušeností) roční bonusy a osobní prémie dotované stravování příspěvky na benefitní konto 25 dní dovolené a řadu dalších benefitů... Pokud Tě nabídka zaujala, reaguj prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 42 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl