Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista kvality a výrobní analýzy

referenční číslo: 53904 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro společnost působící v oblasti automobilového průmyslu hledáme vhodné uchazeče o pozici specialisty kvality a výrobní analýzy, který by analyzoval díly pro sériovou výrobu.
analýza dílů, které nesplní kritéria kvality spolupráce na reklamacích a optimalizace procesů vymýšlení preventivních opatření správa technické dokumentace práce v systému SAP reportování nadřízeným

Požadujeme

technické vzdělání vyhláška dle NV č. 194/2022 Sb. §5 nebo §6 (osoba znalá nebo elektrotechnik) manuální zručnost ochota pracovat na směny (možnost výběru mezi nepřetřžitým 12hod. provozem, nebo 3směnný 8hod. provozem)

Nabízíme

5 týdnů dovolené příspěvek na dopravu příspěvek na penzijní připojištění příspěvek na stravování pracovní týden - 37,5 hodin roční bonusy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika