Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista kvality

referenční číslo: 52473 | aktuálnost: 01.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme nového člena do našeho týmu! Máte vášeň pro kvalitu a rádi byste se připojili k dynamické společnosti zaměřené na přebalování a distribuci zboží? Pokud ano, pak mi neváhejte zaslat svůj životopis.
Kontrola kvality: Provádění detailních kontrol kvality na našich produktech a zajišťování, že každý balíček splňuje naše vysoké standardy. Sledování kvality procesů: Monitorování a vyhodnocování účinnosti procesů v rámci společnosti a navrhování zlepšení tam, kde je to potřeba. Spolupráce s týmem: Úzká spolupráce s ostatními odděleními a týmy, abyste zajistili soulad a kvalitu ve všech fázích logistického řetězce. SAP a Excel: Práce se SAP a Excel bude běžnou součástí Vašich každodenních úkolů.

Požadujeme

Angličtina: Komunikativní úroveň angličtiny je nezbytná pro denní komunikaci. Zkušenosti s kontrolou kvality: Dobrá znalost nástrojů kontroly kvality a způsobů hodnocení. SAP a Excel: Zkušenost s prací v SAP a pokročilá uživatelská znalost Excelu. Zkušenosti v logistice nebo výrobním prostředí: Předchozí zkušenosti v oblasti logistiky nebo ve výrobním prostředí jsou výhodou.

Nabízíme

Klidné a pohodové pracovní prostředí 13. plat Stravenkový paušál Vitamínový program
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl