Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista/ka zákaznického servisu (A12588)

referenční číslo: A12588 | aktuálnost: 17.05.2024

AURES Holdings a.s.

Náplň práce

  • Administrativní podpora prodeje vozidel.
  • Komunikace s klienty při sepisování smluv.
  • Práce s finanční hotovostí.
  • Příprava smluv a potřebných dokladů.

Požadujeme

  • Příjemné a profesionální vystupování.
  • Vzdělání ukončené maturitní zkouškou.
  • Ochotu pracovat do večerních hodin.

Nabízíme

  • Garantovanou mzdu ve zkušební době.
  • Speciální bonus až 10 000 Kč v případě certifikace ČNB.
  • 5 dní volna k dovolené navíc.
  • Extra odměny na Kartu e-Benefity.
  • HPP na dobu neurčitou.
  • Zdravotní péči uLékaře.cz.
  • Zvýhodnění tarify od T-Mobile pro sebe i rodinné příslušníky.
  • Slevy na firemní služby a produkty - nákup vozu i pro rodinné příslušníky, pojištění, financování, servis vozu a další.
  • Další firemní benefity - Multisport karta, pravidelné teambuildingové akce a soutěže, slevy u obchodních partnerů.

Mzda: 45 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Administrativa, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Kamila Hušková
+420 734 395 214
aaaauto@datacruit.net