Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista/ka technické dokumentace s AJ (49 - 55.000 KČ)

referenční číslo: 55039 | aktuálnost: 25.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vynikající technické znalosti a schopnost efektivně komunikovat s interními týmy a externími klienty? Pak jste pro nás ideální kandidát! Proto neváhejte a zašlete nám svůj životopis!
Úspěšná strojírenská společnost v Plzni přijme nového kolegu/kolegyni na pozici SPECIALISTA/KA TECHNICKÉ DOKUMENTACE S AJ (49 - 55.000 KČ)

Náplň práce

  • Analýza požadavků zákazníků a příprava technických řešení
  • Psaní technických nabídek a odpovědí na zakázky
  • Spolupráce s technickými týmy a odborníky na dané téma
  • Zajištění shody s příslušnými předpisy a standardy
  • Prezentace nabídek klientům a účast na jednáních
  • Občasné zahraniční cesty ke klientům

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání se zaměřením na silniční vozidla, popřípadě příbuzný obor
  • Orientaci v technické i výkresové dokumentaci
  • Komunikativní úroveň anglického i německého jazyka
  • Dobrou úroveň ve znalosti MS Office

Nabízíme

  • Konkurenceschopnou platovou nabídku
  • Možnost profesního růstu a rozvoje
  • Příjemné pracovní prostředí v dynamickém týmu
  • Zaměstnanecké výhody a benefity (multisport karta, kafeterie, aj.)
  • 25 dnů dovolené
  • Nástup ihned nebo dohodou
  • Vhodné pro absolventy VŠ, muže i ženy
  • Lokalita: Plzeň

Mzda: 49 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství