Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista/ka naceňování služeb – práce z domova na plný úvazek

referenční číslo: 53636 | aktuálnost: 16.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Specialista/ka naceňování služeb – práce z domova na plný úvazek. Hledáme specialistu/ku naceňování služeb pro naše stávající i potenciální zákazníky, který/á by se rád/a přidal/a do našeho mezinárodního týmu. Náš tým v Ostravě se stará o zákazníky na poli telekomunikaci ve 110 zemí na 3 kontinentech a hledáme posilu, která by se postarala o oblast Beneluxu a Severských zemí.
Vyjednávat, vyhledávat a naceňovat vhodné řešení optimálního fyzického připojení na jednotlivé adresy zákazníka, kontrolovat možnosti připojení linky na základě stanovených procesů, ověřovat správnost informací a optimalizaci cen před objednáním linky s dodavateli, kontrolovat správnost příchozích požadavků, komunikovat s dodavateli v daném regionu (telefonicky i v rámci domluvených schůzek), koordinovat komunikaci s dodavateli při instalaci mezinárodních linek, připravovat ceníky, dodržovat předepsané a dohodnuté eskalační postupy.

Požadujeme

Samostatnost, zodpovědnost, proaktivita, znalost MS Office (především excel funkce), znalost Google tools výhodou, angličtina na úrovni B2 a výše je nutností.

Nabízíme

Spolupráci s týmy napříč mezinárodní společností (možnost využití angličtiny na denní bázi), práce z domova na plný úvazek, 25 dní dovolené, Multisport, stravenky, flexipass, příspěvek na penzijní pojištění po dvou letech ve společnosti.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby