Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista/ka kvality se zájmem o design, 13.plat #3tUkW

referenční číslo: 66165b7731db27671c7a3892 | aktuálnost: 30.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Láká Vás různorodá práce v oblasti kvality v moderní výrobní společnosti? Máte zkušenosti v oblasti kvality, umíte dobře komunikovat v angličtině a láká Vás design? Pak se nám ozvěte! Odměnou Vám bude zajímavé mzdové ohodnocení dle praxe, pružná pracovní doba, 13. plat, multisportka a další...
Náplň práce:
- Zajištění kvality produktů dle standardů
- Komunikace s dodavateli, reporting
- Řešení reklamací zákazníků a směrem k dodavatelům
- Příprava dokumentace a pracovních postupů
- Školení kolegů v oblasti kvality

Požadujeme

- Praxi v oblasti kvality
- Angličtinu na dobré komunikativní úrovni (každodenní využití)
- Znalost práce v Excelu

Nabízíme

- Zajímavé mzdové ohodnocení dle praxe
- 13. plat
- Profit share bonus
- Týden dovolené navíc
- Pružná pracovní doba
- Závodní stravování
- Občerstvení na pracovišti
- Mobilní telefon
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Vzdělávací kurzy a školení, jazykové kurzy
- Příspěvek na sport, kulturu a volný čas
- Pohodlné firemní oblečení
- Sleva na firemní výrobky a zboží
- Práce ve fajn týmu
- Pracovní zázemí v novém distribučním centru
- Nástup přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání)

Mzda: 35 000 - 38 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Administrativa, Kvalita, kontrola jakosti, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity