Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista/ka finančních služeb - s garancí mzdy ve zkušební době (A12385)

referenční číslo: A12385 | aktuálnost: 10.04.2024

AURES Holdings a.s.

Staňte se součástí týmu zákaznického servisu AAA Auto, který se profesionálně stará o klienty při sjednávání finančních služeb.

Náplň práce

  • Komunikace s klienty při nabízení leasingových, úvěrových a pojišťovacích služeb
  • Příprava smluv a dokladů
  • Spolupráce s poskytovateli finančních služeb (banky, pojišťovny, leasingové společnosti)
  • Práce s finanční hotovostí

Požadujeme

  • Vzdělání ukončené maturitní zkouškou
  • Výborné komunikační a vyjednávací dovednosti
  • Zkušenosti s prodejem výhodou
  • Ochotu pracovat na směny

Nabízíme

  • Garantovanou mzdu ve zkušební době 50 000 Kč pro zkušené finanční poradce.
  • Po zaškolení atraktivní provizní systém: umožňuje vám dosáhnout vysokých příjmů dle vašeho výkonu.
  • Speciální bonus až 10 000 Kč v případě certifikace ČNB.
  • 5 dní volna k dovolené navíc.
  • Extra odměny na Kartu e-Benefity.
  • Nástup možný ihned.
  • Neustálou možnost profesního rozvoje.
  • Zvýhodněné tarify s T-Mobile pro sebe i celou rodinu.
  • Zdarma službu uLékaře.cz.
  • Multisport kartu.
  • Další firemní benefity - slevy na kulturu; zvýhodněné firemní produkty a služby.

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby