Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista/ka finančních služeb (A12082)

referenční číslo: A12082 | aktuálnost: 08.04.2024

AURES Holdings a.s.

Staňte se specialistou našich finančních služeb. Nabídneme Vám práci s klienty, kteří si u nás už vybrali vůz. Vaším úkolem bude připravit smluvní dokumentaci a zároveň nabídnout zákazníkovi doplňkové finanční a pojišťovací služby.

Náplň práce

  • Konzultace s klienty při uzavírání úvěrových a pojišťovacích služeb.
  • Administrativní podpora prodeje vozidel.
  • Příprava smluv a dokladů.
  • Spolupráce s poskytovateli finančních služeb (banky, pojišťovny, úvěrové společnosti).
  • Práce s finanční hotovostí.

Požadujeme

  • Ukončené vzdělání alespoň maturitní zkouškou.
  • Zkušenosti s prodejem výhodou, ne však podmínkou.
  • Příjemnou a profesionální komunikaci.
  • Ochotu pracovat na směny.

Nabízíme

  • Garantovaný výdělek 50 000 Kč ve zkušební době.
  • Měsíční mzdu 50 000 Kč - 90 000 Kč.
  • HPP na dobu neurčitou, nástup možný ihned.
  • 5 dní volna k dovolené navíc.
  • Kariérní růst a profesní rozvoj.
  • Školící programy vlastní tréninkové akademie.
  • Zdravotní péči uLékaře.cz.
  • Zvýhodněné tarify od T-mobile pro sebe i rodinné příslušníky.
  • Slevy na firemní služby a produkty - nákup vozu i pro rodinné příslušníky, pojištění, financování, servis vozu a další.
  • Další firemní benefity - Multisport karta, pravidelné teambuildingové akce a soutěže, slevy u obchodních partnerů.

Region: Praha

Obor: Administrativa, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Obchod, prodej, nákup, Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy