Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista/ka bozp+po (50-55.000 KČ)

referenční číslo: 55686 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Získejte klíčovou roli při implementaci a monitorování bezpečnostních a ochranných opatření ve výrobním prostředí. Máte praxi na obdobné pozici a znalost právních předpisů a regulací týkajících se BOZP, PO a ŽP? V tom případě jste to právě Vy, koho hledáme! Zašlete nám Váš životopis a získejte skvělou příležitost!

Dynamická společnost hledá posilu na pozici:

SPECIALISTA/KA BOZP+PO (50-55.000 KČ)

Náplň práce

  • Provádění odborných kontrol a ověřování implementací v oblasti BOZP a PO
  • Aktualizace evidence rizik v oblasti BOZP a PO
  • Koordinace vstupních a pravidelných školení zaměstnanců týkající se BOZP a PO
  • Provedení inspekcí bezpečnosti práce a provozu
  • Zpracování nezbytné dokumentace a vytváření směrnic
  • Dozor nad dodržováním interních předpisů

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici
  • Znalost právních předpisů týkajících se BOZP, PO a ŽP
  • ŘP sk. B
  • Samostatnost, organizovanost, komunikativnost

Nabízíme

  • Stabilní a přátelské prostředí
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Roční bonusy
  • Příspěvek na ubytování
  • Závodní stravování
  • Lokalitu: Praha

Mzda: 50 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Bezpečnost, ostraha