Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista/ka BOZP a PO,13. plat,možnost HO,dopravné #EDLjF

referenční číslo: 65eec45f39954a446b0641a4 | aktuálnost: 12.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Hledáte různorodou a samostatnou práci v oblasti řízení BOZP a PO ve fajn prostředí výrobní společnosti a máte na této pozici již zkušenosti? Uvítali byste flexibilní pracovní dobu s občasnou možností home office? Pak nás neváhejte kontaktovat, do přátelského týmu hledáme specialistu BOZP a PO.
Náplň práce:
- Vyhledávání, analyzování a řešení rizik
- Vyhodnocování úrazovosti, návrhy řešení
- Zodpovědnost za školení zaměstnanců v oblasti BOZP a PO

Požadujeme

- Praxi alespoň 3 roky na obdobné pozici
- Orientaci v právních předpisech spojených s BOZP a PO, ideálně OZO – zkoušku z odborné způsobilosti
- Komunikativní znalost angličtiny
- ŘP skup. B

Nabízíme

- Motivující mzdové ohodnocení dle praxe
- 13. plat
- Týden dovolené navíc
- Flexibilní pracovní dobu
- Možnost home office
- Zkrácenou pracovní dobu 37,5h/týden
- Dopravné 1 000 Kč
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Flexi pass v hodnotě 2 000 Kč
- Dotované obědy
- Příspěvky na očkování
- Možnost karierního růstu
- Přátelské prostředí

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha, Školství, výuka, vzdělávání, sport, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita