Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista IT

referenční číslo: 1638443573 | aktuálnost: 18.04.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která patří k významným hráčům v perspektivním non – automotive oboru, hledáme vhodné kandidáty na pozici IT specialista.

Náplň práce:

  • Řízení IT požadavků členů holdingu
  • Komunikace a řízení požadavků uživatelů systémů Helios a Dimenze++
  • Optimalizace a implementace procesů
  • Nastavení a správa ERP systémů, kamerových systémů, PCO, docházkového systémů
  • Spolupráce s dodavateli systémů

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Zkušenost se zaváděním ERP systémů ve výrobních společnostech
  • Praxi na obdobné pozici v délce minimálně 2 roky
  • AJ na pokročilé úrovni – především pasivní
  • Bezúhonnost
  • Aktivní přístup, analytické, procesní a komunikační schopnosti na vysoké úrovni
  • Znalost programů HELIOS, Dimenze ++ výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme:

  • Zaměstnání ve stabilní a rozvíjející se společnosti
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Možnost kariérního růstu a profesního rozvoje
  • Přátelské a dynamické pracovní prostředí
  • Možnost home office
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny sick day
  • Stravenkový paušál
  • Po zkušební době zvýhodněný rodinný tarif pro mobilní telefony
  • Možnost osobního rozvoje
  • Příspěvek na dojíždění
  • Penzijní připojištění po půl roce zaměstnání
  • Lokalita: Polička

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Polička,

Region: Pardubický kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby

Profese: account manager, správce operačních systémů a sítí

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova