Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista/ Inženýr kvality

referenční číslo: 50528 | aktuálnost: 01.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Nastavování kvalitativních procesů u nových a stávajících projektů Zpracovávání zákaznických a interních reklamací, analýza vadných dílů, stanovení opatření Vzorování dílů Uvolnění dílů do fáze série Optimalizace výkresové dokumentace Stanovování frekvence testování, zajištění materiálových zkoušek a dalších testů Spolupráce na redukci zmetkovitosti a dalších vícenákladů Sběr a vyhodnocení dat z výrobního procesu, reporting (KPI) Příprava a účast na auditech

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání Praxi v oboru, nebo na stejné či obdobné pozici Zkušenost se sériovými projekty, s rozjezdy nových projektů výhodou Zkušenost s interními a externími audity MS Office a SAP Komunikativní AJ Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

Velmi dobré finanční podmínky Měsíční bonus ke mzdě 13. a 14. plat 25 dní dovolené Flexibilní pracovní doba + možnost občasné práce z domova Částečně dotované závodní stravování Příspěvek na penzijní připojištění Příspěvek na dopravu Mobilní telefon Notebook
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl