Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista forem

referenční číslo: 21912 | aktuálnost: 04.11.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s organizováním a schvalováním výroby forem? Nebojíte se komunikovat anglicky nebo německy? Pak reagujte na náš inzerát ještě dnes!

Mezinárodní výrobní společnost hledá posilu na pozici:
SPECIALISTA FOREM

Náplň práce

  • Zajišťování výroby forem (organizování a schvalování výroby)
  • Spolupráce s technologickým oddělením při vývoji nových designů forem
  • Spolupráce s dalšími odděleními při zavádění nových produktů
  • Zajišťování plnění požadavků zákazníka po technologické stránce
  • Komunikace a udržování vztahů s dodavateli
  • Ověřování časového plánu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxi v automotive a zkušenosti s koordinováním a schvalováním výroby forem
  • Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
  • Pokročilou znalost MS Office

Nabízíme

  • Zajímavou a nestereotypní práci v zahraniční společnosti
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Sick days a dovolená navíc
  • Příspěvek na dopravu i stravování a mnoho dalšího :-)
  • Místo výkonu práce: Valašské Meziříčí

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Strojírenství