Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista finančí kontroly - kontrolor | mzda až 80 tisíc + vůz

referenční číslo: 53888 | aktuálnost: 02.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme kolegu či kolegyni pro finanční kontrolu jedné z našich divizí. Pokud máte zkušenosti z podobné pozice alespoň dva roky a pracovali jste na samostatné pozici, rádi se s vámi setkáme. Pošlete nám životopis.
Finanční kontrola jedné z našich divizí Analýza dat, tabulky, reporting Kontrola plnění finančního plánu Spolupráce s příslušnými manažery i externími institucemi

Požadujeme

VOŠ/VŠ (ekonomické, finance) Praxe na obdobné pozici (alespoň 2 roky) Zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme

Mzdu až 80 tisíc Pravidelné bonusy ke mzdě Automobil 25 dní dovolené Pružnou pracovní dobu Stravenky Příspěvek na penzijní spoření
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 70 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví