Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista ERP | Liberec

referenční číslo: 53505 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro výrobní firmu v oblasti polovodičového průmyslu hledám zkušeného kandidáta na pozici ERP specialista.
konzultace a podpora ERP ve výrobní firmě, optimalizace firemních procesů závislých na ERP, podpora a školení uživatelů systému, tvorba a úprava scriptů a reportů, řízení firemních IT projektů.

Požadujeme

zkušenosti se správou ERP systému min. 2 roky, znalost SAP nebo Helios iNuvio výhodou, anglický jazyk na úrovni lepší B1, samostatnost, komunikační schopnosti a analytické myšlení.

Nabízíme

rodinný charakter firmy s individuálním přístupem, kvartální bonusy, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování 180 Kč/den, příspěvek na dopravu, Multisport karta a další benefity, nové zázemí firmy v Liberci.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: IT - správa systémů a služby