Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista engineering- Absolvent VŠ

referenční číslo: 51626 | aktuálnost: 01.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Zapojení do aktuálních projektů provozu s možností v budoucnu se stát samostatným vedoucím projektů Analyzování důležitých výrobních parametrů, zpracování analýz, rozborů apod., na základě těchto analýz navrhovat a zavádět nápravná opatření Spolupráce s R&D Hledání nových technologických postupů a zlepšování stávajících Budeš mít možnost poznání různých oblastí výroby a podpůrných oddělení a poznat tak celý proces výroby

Požadujeme

VŠ technického směru Chtít poznávat a učit se nové věci Dobrou znalost AJ

Nabízíme

Flexibilní pracovní dobu zkrácenou na 37,5 hodin týdně s občasnou možností home office Práci pro stabilní, nadnárodní výrobní společnost, která je na českém trhu více než 130 let 13. a 14. mzdu garantovanou dle Kolektivní smlouvy Týden dovolené navíc Pro případ nemoci poskytujeme navíc 3 dny sick days Stravenkový paušál Přispějeme Ti měsíčně až 1100 Kč na životní a penzijní pojištění Ročně dostaneš příspěvek na volnočasové, sportovní a kulturní aktivity ve výši od 5 600 Kč Služební telefon s nabídkou paušálu 100,-Kč vč. DPH pro soukromá data, volání a SMS po celé EU
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl