Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista dokumentace GIS

referenční číslo: 1488450773 | aktuálnost: 31.08.2020

Pražská teplárenská a.s.

Pražská teplárenská a.s. je členem přední středoevropské energetické skupiny EPH a patří mezi největší a nejvýznamnější teplárenské společnosti v České republice. Zabývá se výrobou, rozvodem a prodejem tepelné energie pro organizace a domácnosti, zejména na území hlavního města Prahy. Nyní hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici

Pracovní náplň zahrnuje:

• provádění zpracování, správy, údržby a aktualizace datové základny GIS
• přebírání, úprava a převádění grafické podoby dat převzatých od externích
dodavatelů do GIS
• vytváření digitální podoby grafických dat a jejich převod do prostředí GIS
• zajišťování ochrany a bezpečnosti dat, ověřování funkčnosti systému
• zajišťování technické integrity a standardizace řešení projektu GIS
• provádění specializované odborné analýzy a zpracovávání výstupů pro účely PT,
event. externích organizací na základě jejich požadavků

Předpokladem pro úspěšné zaškolení je:

• SŠ/VŠ vzdělání technického směru
• zkušenosti s prací v oboru GIS (nejlépe ArcGIS) a v CAD systémech (nejlépe MicroStation)
• znalost věcné problematiky (energetika - teplárenství, geodezie, geoinformatika) vítána
• zkušenosti z práce s databázovými systémy vítány
• pasivní znalost angličtiny
• iniciativa, tvořivost, adaptabilita, vysoké pracovní nasazení, schopnost spolupráce, pečlivost
• dobrá schopnost komunikace, odolnost vůči stresu, vyjednávací dovednosti
• spolehlivost, preciznost

Nabízíme vám:

  • trvalé zaměstnání ve významné energetické společnosti
  • zkrácenou pružnou pracovní dobu 37,5 hod. (denně o 30 min. kratší)
  • 8 dnů dovolené navíc, tj. 28 dnů celkem
  • stravenky v hodnotě 100 Kč (zaměstnanec hradí jen 31 Kč)
  • nepeněžní poukázky na sport, kulturu, dovolenou a péči o zdraví v hodnotě 6600 Kč ročně
  • příspěvky na pojištění (700 Kč na penzijní a 550 Kč na životní pojištění)
  • nadstandardní služby v péči o zdraví - masáže, očkování, vitamíny
  • pracoviště v oddělené kanceláři v Praze Holešovicích, výborně dopravně dostupné
  • pracovní poměr na dobu určitou (zástup za rodičovskou dovolenou)

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Energetika, Reality, Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování