Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista detekce vadných kusů - nástup od 38 000 KČ

referenční číslo: 44122 | aktuálnost: 23.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme elektrotechniky, mechaniky nebo jen manuálně zručné nadšence do elektroniky, kteří by chtěli svoje nadšení hrabat se v součástkách rádií, kamer a různých přehrávačů, přeměnit na práci, která je nejenom baví, ale i ocení.
Pokud jsi se našel v náplni práce a můžeš se pochlubit kolonkou - požadujeme, pak na nic nečekej, zašli mi svůj životopis a můžeš začít na pozici Analýzy vadných kusů u naší společnosti.

Náplň práce

  • Primární práce zaměřená na analýzu, detekci vad a opravu vadných kusů - většinou plošných desek
  • Projdou ti rukou prototypy, které při nefunkčnosti přestavíš na funkční
  • Vadně vyrobený kus již ze zavedené výroby opět zprovozníš a ukážeš výrobě, co dělat, aby se to neopakovalo
  • Řešíš reklamace od zákazníka

Požadujeme

  • SOU/SŠ - elektrotechnické
  • Praxe v oblasti servisu nebo vývoje ve výrobní společnosti
  • Schopnost mravenčí práce pájení SMD součástek
  • Orientace a práce podle elektroschémat a technické dokumentace
  • Analytické, technické a komunikační schopnosti
  • AJ - komunikativní slovem i písmem včetně technické komunikace
  • Časová flexibilita a chuť dále se rozvíjet
  • Ochota práce na 2 směny

Nabízíme

  • Nástupní plat od 38 000 Kč
  • Osobní ohodnocení a docházkový bonus
  • Směnné příplatky
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotovaná strava v místní jídelně
  • Stravenky
  • Benefitní program
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Možnost profesního i platového růstu
  • Sleva na firemní produkty
  • Místo výkonu: Pardubice

Mzda: 38 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl