Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista chemické laboratoře (32 - 42.000 KČ)

referenční číslo: 56299 | aktuálnost: 02.05.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte chemicko-technologické vzdělání? Baví Vás vyhodnocovat zkoušky a jste analytický typ? Domluvíte se německy, případně anglicky? Skvělé! Pošlete mi svůj životopis a získejte místo u stabilního zaměstnavatele jako:

SPECIALISTA CHEMICKÉ LABORATOŘE (32 - 42.000 KČ)

Náplň práce

  • provádění a vyhodnocování laboratorních testů
  • práce v souladu s pracovními postupy
  • vypracování zpráv o zkouškách
  • spolupráce s oddělením technologie
  • komunikace se zákazníky ohledně zadání testů

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání v chemické nebo textilní technologie
  • předchozí praxi v laboratoři - výhodou!
  • znalost technologických postupů zkoušek
  • zkušenost s prováděním zkoušek
  • komunikativní znalost němčiny, případně angličtiny
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • 5 dnů dovolené navíc
  • sickdays
  • bonusy a prémie
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na stravu, pojištění a sport
  • příspěvek na dojíždění
  • zvýhodněný tarif
  • místo v prestižní společnosti
  • lokalitu: okres Rokycany
  • nástup možný ihned

Mzda: 32 000 - 42 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Řemesla, výroba