Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista cenové nabídky - strojírenství 55.000 KČ

referenční číslo: 55428 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste technicky zdatní strojaři? Hledáme do svých řad kolegu, který bude mít na starosti zakázky a tendry pro naše zahraniční zákazníky. Umíš komunikovat se zákazníky jejich potřebu, vyřešit nabídku a kalkulaci projektu? Hledáme i mladého juniorního kolegu, který se chce rozvíjet v oblasti komunikace projektu a ladění nabídky pro naše obchodními partnery.

Náplň práce

  • Komunikace potřeb zákazníků
  • Sestavení cenové nabídky dle požadavků zákazníka
  • Spolupráce s kolegy z konstrukce
  • Pravidelná komunikace se zákazníky a ladění požadavků
  • Zahraniční cesty

Požadujeme

  • VŠ nebo SŚ vzdělání strojírenského zaměření - vozidla
  • Znalost práce s technickou dokumentací
  • Schopnost vytvářet cenové kalkulace
  • Angličtina komunikativní
  • Znalost MS Office

Nabízíme

  • Profesní růst a rozvoj
  • Dynamický kolektiv
  • Příjemné pracovní prostředí v dynamickém týmu
  • multisport karta, kafeterie, a další benefity
  • 25 dnů dovolené
  • Místo práce : Plzeň

Mzda: 49 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství