Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista BOZP a PO | liberec | služební automobil

referenční číslo: 11-10-396002 | aktuálnost: 03.07.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Bezpečnost práce a požární ochrana je Vaše parketa? Pokud Vás jednotvárná práce bez pohybu vyloženě drtí, pak je tohle příležitost právě pro Vás. Staňte se externím specialistou BOZP a PO pro naše klienty v Libereckém kraji!

Náplň práce:
- servis klientům v oblasti BOZP a PO
- rozvoj a poradenství v širokém týmu specialistů
- zajištění kompletního outsourcingu služeb pro významné společnosti
- cestování v přidělené části Libereckého kraje

Požadujeme

- min. SŠ vzdělání
- OZO BOZP dle zák. 309/2006 Sb.
- OZO PO (TPO) dle zák. 133/1985 Sb.
- dobré organizační schopnosti
- ochota cestovat v přiděleném regionu - Liberecký kraj
- ŘP sk. B, aktivně

Nabízíme

- služební auto pro soukromé účely
- home office
- flexibilní pracovní doba
- mobilní telefon, notebook
- stravenky
- odborné zaškolení

Mzda: 40 000 - 55 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Liberec, Liberec,

Region: Liberecký kraj, Česká republika

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita