Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista bezpečnosti

referenční číslo: 53088 | aktuálnost: 18.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Přidejte se do přátelského týmu na pozici Specialista bezpečnosti .
Budete zabezpečovat areál firmy pomocí kamerového systému a kontrolních pochůzek, kontrolovat dodržování režimových opatření vstupu a pohybu osob, vjezdu a výjezdu vozidel. Dohlédnete také na dodržování interních předpisů a příležitostně budete testovat osoby na alkohol. Umožníme Vám získat zbrojní průkaz, pokud jej dosud nemáte.
Zásahy při nestandardních bezpečnostních situacích Testování na alkohol, drogy Obsluha kamerového systému Dohled nad dodržováním interních předpisů Pochůzková a kontrolní činnost Kontrola dodržování režimových opatření vstupu a pohybu osob, vjezdu a výjezdu vozidel

Požadujeme

Zakládáme si na utužování kolektivu a hledáme kolegu s dobrou fyzickou zdatností. Pro výkon práce je nutný čistý trestní rejstřík, řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC (Word, Excel) a základní komunikativní znalost angličtiny. Výhodou je zbrojní průkaz, který ale můžete na náklady firmy získat. Pracujeme na dvanáctihodinové směny.

Nabízíme

Práce na hlavní pracovní poměr Odměny Uhrazení nákladů na pořízení zbrojního průkazu sk. D Příspěvek na stravování Zvýhodněný tarif O2 MultiSport kartu Happy days
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 29 225 - 32 732 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha