Typ nabídky

Minimální mzda

Specialist(a) nákupu: flexibilní pracovní doba, HO #SUqWj

referenční číslo: 66017a8ac4d6b5ed6ed74f69 | aktuálnost: 25.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Pokud máte silné vyjednávací dovednosti, rádi přijímáte výzvy a hledáte nové příležitosti, pak právě vás hledáme! Buďte součástí našeho nového projektu a přispějte k našemu společnému úspěchu. Hledáme aktivního člena/členku týmu, který/á má vášeň pro nákupní procesy a touhu rozvíjet své dovednosti v prosperujícím odvětví.
Náplň práce:
– výběr vhodných dodavatelů plastových fólií a komunikace s nimi (i zahraničními)
– plánování a nákup režijního materiálu pro plynulý chod výroby, zajištění logistiky
- zpracování nabídek (tendrů) od dodavatelů
– kontrola obchodních dokladů, fakturace
- reporting
Nástup možný ihned nebo dle domluvy.

Požadujeme

- AJ nebo NJ na komunikativní úrovni

Nabízíme

- flexibilní začátek a konec pracovní doby
- možnost HO
- individuální rozvržení pracovní doby
- rozjezd zcela nového projektu
- stravenky/příspěvek na stravování
- dovolená 5 týdnů
- stabilní zaměstnání
- příjemná pracovní atmosféra
- přátelský kolektiv
- rostoucí společnost

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita