Typ nabídky

Minimální mzda

Soustružník (30-35.000 Kč)

referenční číslo: 34395 | aktuálnost: 11.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte menší či větší zkušenost se soustruhem? Máte vzdělání v oboru obráběč kovů, strojírenství nebo v příbuzném oboru? Rádi byste pracovali pro stabilní společnost? Pokud ano zašlete mi prosím svůj životopis nebo mi zavolejte. Budu se moc těšit na Vaši reakci.

Náplň práce

  • obsluha a seřizování konvenčních soustruhů
  • práce dle technické dokumentace
  • strojní obrábění
  • jednoduché zámečnické práce
  • práce převážně s kovem

Požadujeme

  • SOU obor obráběč kovů nebo prokazatelná praxe na soustruzích NUTNOSTÍ
  • znalost práce s měřidly a dle výkresové dokumentace
  • důraz na detail a pečlivost
  • pozitivní člověk

Nabízíme

  • mzda dle dosavadních zkušeností – určitě se domluvíme
  • stabilní společnost s projekty na dlouhou dobu
  • různé školení – odborné i jazykové - své lidi rádi vzděláváme
  • obdržíte Flexi Passy
  • příspěvek na stravu, náborový, na bydlení
  • 25 dní volna
  • místo výkonu práce – Uherské Hradiště

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba