Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Sourcing Manager*

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29343820753 | aktuálnost: 23.05.2024

SONAVOX CZ s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce: zodpovědnost za řízení procesu získávání zdrojů, hodnocení výkonnosti dodavatelů, vyjednávání smluv a vývoj strategií pro optimalizaci dodavatelského řetězce
Zaměstnavatel požaduje: AJ, zkušenosti s nákupem a řízením dodavatelů, znalost strategií sourcingu, dobré vyjednávací schopnosti
Zaměstnavatel nabízí: náborový příspěvek 10 000 Kč, příspěvek na dopravu, stravenkový paušál, flexipassy, dodatková dovolená, výkonnostní prémie, motivační bonusy, příspěvek na penzijní pojištění, 13. plat, věrnostní odměna
První kontakt: telefonicky od 8 do14 hod. na tel. č. 556 674 011 nebo emailem: mzabcikova@sonavox.cz.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Místo pracoviště: 93, Lešná, 75641

Region: Zlínský kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Cizince