Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Sociální pracovník / sociální pracovnice

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29231800788 | aktuálnost: 02.05.2024

Oblastní charita Náchod

Upřesňující informace

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, jednosměnný provoz, plný pracovní úvazek. Nástup od 1.7.2024 nebo dle domluvy.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Hlavní pracovní náplň: jednání se zájemci o službu, individuální plánování a práce s klienty odvíjející se od jejich potřeb a spolupráce s dalšími službami a institucemi.

Požadavky: vzdělání dle zákona o soc. službách; znalost práce na PC v běžných MS Office programech, Equip výhodou; řidičský průkaz sk. B; aktivní přístup k práci a empatie.

Zaměstnanecké výhody: smysluplná práce v klidném prostředí a malém kolektivu, stravenky, 5 týdnů dovolené, čtvrtletní odměny, možnost financování profesního růstu.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: marek.spelda@nach.hk.caritas.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC znalost práce v běžných MS Office programech, Equip výhodouPHP_EOLŘidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Jiné vzdělání dle zákona o soc. službáchPHP_EOL

Mzda: 30 000 - 34 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Mlýnská 189, Náchod, 54701

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné

Vhodné pro: Absolventy