Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Sociální pracovník/ -ice

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29402420781 | aktuálnost: 16.06.2024

Most k naději, z.s.

Upřesňující informace

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ -ICE

POŽADUJEME:
- vzdělání splňující podmínky dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách, na pozici sociálního
pracovníka.
- trestní bezúhonnost,
- abstinence od návykových látek,
- psychická stabilita, odolnost vůči stresu,
- komunikační dovednosti; umění jednat v krizových situacích; rozhodnost; schopnost týmové i samostatné práce,
- empatie, spolehlivost, zodpovědnost, kreativita…Zodpovědnost za svěřenou práci.
- schopnost pracovat bez předsudků s lidmi ohroženými sociálním vyloučením.
Výhodou je:
- praxe v oboru sociální práce, výcvik v krizové intervenci, v motivačních rozhovorech, znalost sociální sítě,
znalost z oboru adiktologie
Náplň práce: kontaktní práce a poradenství s uživateli návykových látek; základní sociální poradenství; spolupráce s návaznými sociálními službami; administrativní úkony spojené s poskytováním služeb; spolupráce na rozvoji služby (podílení se na tvorbě metodik, projektové činnosti,…)
Pracovní doba: 8 hodinová, od pondělí do pátku.

Zájemci zašlou ŽIVOTOPIS a MOTIVAČNÍ DOPIS v max. délce 1 normostrany.
V závěru životopisu uveďte: Souhlasím s poskytnutím osobních údajů uvedených v tomto životopise a jejich schraňováním pro účely výběrového řízení Mona , z. s.
Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 28 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Petra Jilemnického 1929/9, Most, 43401

Region: Ústecký kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné