Typ nabídky

Minimální mzda

Směnový údržbář / mechanik / zámečník

referenční číslo: 1637898026 | aktuálnost: 21.03.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, rostoucí společnost, která patří k významným hráčům v perspektivním non – automotive oboru, hledáme vhodného kandidáta na pozici Směnový údržbář / mechanik / zámečník.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Opravy a řešení poruch na strojním zařízení
  • Provádění preventivní, reaktivní a prediktivní údržby
  • Spolupráce při instalacích nového strojního zařízení a infrastruktury
  • Spolupráce při sestavení plánu údržby a jeho optimalizace
  • Podílení se na analýze příčin
  • Repase poškozených dílů na strojích údržby
  • Provádí zámečnické a montážní práce
  • Odpovědnost za sklad náhradních dílů
  • Úzká spolupráce s ostatními odděleními (Výroba, Technologie, Kvalita)

POŽADUJEME:

  • Min. vyučení ve strojírenském oboru (zámečník, seřizovač) nebo oboru elektromechanik
  • Praxi na obdobné pozici, s přesahem do oblasti elektro – výhodou
  • Ochotu pracovat v třísměnném nebo nepřetržitém provozu
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Znalost strojírenské technologie
  • ŘP sk. B
  • Odolnost vůči stresu
  • Technickou a manuální zručnost
  • Přesnost, preciznost
  • Schopnost analyzovat problémy a rozhodovat se
  • Proaktivní přístup a ochotu učit se novým věcem
  • Jeřábnický a vazačský průkaz – výhodou
  • ŘP na VZV – výhodou

NABÍZÍME:

  • Stabilní práci na HPP v rostoucí české společnosti
  • Platové ohodnocení podle zkušenosti a praxe
  • Měsíční bonusy v závislosti na plnění zadaných úkolů
  • Příplatek za noční a víkendové směny
  • Stabilitu společnosti, která rozšiřuje výrobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dojíždění
  • Zaměstnavatelem hrazená odborná školení
  • Služební mobil a notebook
  • Stravenkový paušál
  • Zvýhodněné závodní stravování
  • Zvýhodněný rodinný tarif pro mobilní telefon
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Pracoviště: Polička
  • Nástup: Možný ihned nebo dle domluvy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Polička,

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: elektrikář, mechanik, strojní zámečník, svářeč, údržbář

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Možnost si napracovat hodiny