Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Směnový Mistr

referenční číslo: 2000248133 | aktuálnost: 17.06.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která je na trhu již přes 100 let a patří mezi nejvýznamnější výrobce energetických a telekomunikačních kabelů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Směnový Mistr.

Náplň práce:

  • Řízení týmu lidí svěřeného výrobního úseku
  • Kontrola a dodržování technických předpisů, BOZP
  • Odpovědnost za dodržování výkonnostních norem
  • Spolupráce při plánování výroby
  • Odpovědnost za provoz technických zařízení
  • Školení zaměstnanců
  • Zpracování docházky
  • Spolupráce na projektech společnosti

Požadujeme:

  • SŠ technického zaměření
  • Zkušenost s vedením týmu ve výrobní společnosti
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Tah na branku

Nabízíme:

  • Stabilní práci v nadnárodní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování – stravenky v hodnotě až 250 Kč/směnu
  • Firemní jídelna – na výběr až z 5 jídel každý den
  • Nadstandartní příplatky
  • Práci v nepřežitém provozu (12 hod. směny) – za měsíc máte tedy v průměru 15 dní volna
  • Příspěvek na dopravu (roční kupon MHD Praha)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Multisportkarta (spoluúčast 300 Kč), možnost zřízení doprovodné karty
  • Benefitní karta Edenred – příspěvek na kulturu, sport, zdraví, dovolenou
  • Zvýhodněné tarify od T-mobile (až pro 5 SIM karet)
  • Zvýhodněné produkty od KB, a.s.
  • Karta do Makra
  • Příjemné pracovní prostředí s kolegy, kteří Vás řádně zaškolí a jsou vždy ochotni pomoci
  • Dobrá dostupnost MHD, k dispozici také firemní parkoviště
  • Místo pracoviště: Praha 10 - Hostivař

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Výroba, průmysl, Energetika

Profese: mistr, supervizor výroby, vedoucí výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas