Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Slévárenský dělník - Obsluha CNC

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 18613300707 | aktuálnost: 04.05.2024

KOVOLIS HEDVIKOV a.s.

Upřesňující informace

Pracoviště: Hedvikov 1, 538 43 Třemošnice a Družstevní 436, Ronov nad Doubravou 538 42

NÁPLŇ PRÁCE: obsluha obráběcích center a myček, obsluha zařízení na kontrolu těsnosti dílů a dodržování pracovních standardů.

POŽADUJEME: zkušenosti s obsluhou CNC strojů výhodou, ochotu pracovat ve směnném provoze, manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, schopnost a ochotu učit se novým věcem

NABÍZÍME: výplatu pravidelně a včas, pět týdnů dovolené, příspěvek na dopravu (od vzdálenosti 10 km), telefonování za zvýhodněný tarif, závodního lékaře v areálu firmy, stravenky, závodní jídelnu a příspěvek na stravování, věrnostní odměny, možnost ubytování.

První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle a to mezi 8:00 - 14:00 hod, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Místo pracoviště: 1, Třemošnice, 53843

Region: Pardubický kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy, Cizince