Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Slévárenský dělník/ce

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17601400781 | aktuálnost: 04.05.2024

KOVOLIS HEDVIKOV a.s.

Upřesňující informace

Místo výkonu práce: Hedvikov 1, 538 43 Třemošnice, Družstevní 436, 538 42 Ronov nad Doubravou
NÁPLŇ PRÁCE: pomocné práce při výrobě odlitků ve slévárně, ruční apretace, pomocné práce u lisu, kontrola odlitků a jejich třídění
POŽADAVKY: ochotu pracovat ve směnném provoze, manuální zručnost, spolehlivost, flexibilitu, schopnost a ochotu učit se novým věcem
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: výplatu pravidelně a včas, pět týdnů dovolené, příspěvek na dopravu (od vzdálenosti 10 km), telefonování za zvýhodněný tarif, závodního lékaře v areálu firmy, závodní jídelnu a příspěvek na stravování, stravenky, věrnostní odměny, možnost ubytování.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Místo pracoviště: 1, Třemošnice, 53843

Region: Pardubický kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy, Studenty, Cizince