Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Slévárenský dělník

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29233300796 | aktuálnost: 03.05.2024

CIREX CZ s.r.o.

Upřesňující informace

z: 17.4.2024

- PP na dobu určitou do 31.10.2024 s možností dalšího prodloužení

Náplň práce: vizuální kontrola a oprava s ručním dobrušováním odlitků, rovnání odlitků

Požadavky: praxe v automomotive výhodou, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, komunikační schopnosti, řádná docházka

Zaměstnanecké výhody:
stravenky, 5 týdnů dovolené, příplatek za odpolední směnu, bonus za docházku, bonus za kvalitu práce, benefity dle vnitřního předpisu, benefit na kafeterii, profesní růst, náborový příspěvek 10 000,- Kč

Kontaktní osoba: Miroslava Koblížková, pondělí až pátek 8:00 - 14:00 hod. 556 806 215, 724 110 915, e-mail: m.koblizkova@cirexfoundry.com

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Mzda: 23 000 - 25 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Průmyslový park 301, Kopřivnice, 74221

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy