Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Školní psycholog/psycholožka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29118580739 | aktuálnost: 07.05.2024

Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice

Upřesňující informace

Nástup možný ihned. Práce na dobu určitou, po roce na dobu neurčitou.
Možnost práce i na zkrácený úvazek.
Náplň práce: Dle přílohy č. 3 vyhlášky č. 72/2005 Sb.: Diagnostika a depistáž, Konzultační, poradenské a intervenční práce, Metodická práce a vzdělávací činnost.
Požadujeme: Vysokoškolské vzdělání získané studiem v akreditovaném studijním programu psychologie, výpis z rejstříku trestů, zdravotní způsobilost.
Nabízíme: pracovní smlouvu na dobu neurčitou po zapracování.
Vhodné pro OZZ.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 32 120 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Karla IV. 13, Pardubice, 53002

Region: Pardubický kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské