Typ nabídky

Minimální mzda

Skladový manipulant v Liberci

referenční číslo: 54755 | aktuálnost: 31.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Má zkušenosti ze skladu - ideálně s retrakem, vláčkem nebo VZV? Nevadí Vám práce na 3 směny? Jste k nástupu ihned? Pak hledáme práce Vás!
Jedná se o běžnou práce ve skladu - zavážení linky, práce s manipulační technikou (vláček, retrak, VZV), kontrola materiálu ve skladu, práce v týmu kolegů.

Požadujeme

Ideální kandidát/ka má zkušenosti ze skladu, umí s manipulační technikou a je ochotný/á pracovat ve třísměnném režimu (ranní, odpolední, noční).

Nabízíme

Nabídnout Vám můžeme stabilitu firmy, nástupní mzdu 157 Kč/hod., variabilní složku mzdy, příplatky za odpolední i noční směnu, docházkový bonus, individální prémii, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu a zázemí skvělé firmy.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 157 - 157 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (1)