Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladový manipulant/skladnice/skladník s/bez VZV

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29072520774 | aktuálnost: 27.04.2024

U.T.C., spol. s r.o.

Upřesňující informace

Upřesňující údaje
Náplň práce: příprava a kompletace objednávek k maximální spokojenosti zákazníka, skladové manipulace (kategorie práce č.I), příprava a balení eshop objednávek, apod. (zboží: domácí potřeby)
Požadavky: odpovědný přístup, samostatnost,
Řidičské oprávnění a praxe na manipulační techniku výhodou, není podmínkou.

Zaměstnanecké výhody:
stravenky, doprava do a ze zaměstnání z/do Praha 4 – Roztyly, náborový příspěvek,
bonusové poukázky

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Zděbradská 94, Říčany,

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní